Szkolenia

Efektywne zarządzanie zasobami IT to nie tylko odpowiednie oprogramowanie, ale również świadomość korzystających z nich pracowników. BTC oferuje kompleksowe szkolenia dla firm, które wdrażają system e-Auditor z zakresu zarządzania infrastrukturą informatyczną, ochrony danych, zastosowania specjalistycznych technologii.

 

Klientów, którzy zakupili e-Auditora, eksperci z BTC przygotowują do efektywnego korzystania z systemu oraz szkolą z zakresu zarządzania infrastrukturą IT. Szkolenie takie oferowane jest w pakiecie przy wdrożeniu systemu.

Pakiety szkoleniowe przygotowywane są w zależności od poziomu zaawansowania użytkowników, ich liczebności oraz zgodnie z indywidualnymi preferencjami czasowymi.

 

Forma szkoleń

•  szkolenia stacjonarne - przeprowadzane w środowisku instalacyjnym w siedzibie Klienta.
e-szkolenia - przeprowadzane zdalnie, przy użyciu bezpiecznej internetowej technologii polegającej na zdalnym łączeniu się z pulpitem inżyniera wsparcia serwisowego. Rozmowa odbywa się w przy użyciu telefonu stacjonarnego lub Skype.
zdalne prezentacje - przeprowadzane przez naszego inżyniera wsparcia technicznego - bez konieczności instalowania oprogramowania. 

Umów się szkolenie zdalne - wyślij e-mail.

 

Akademia BTC

BTC posiada bogatą ofertę szkoleń specjalistycznych z dziedziny IT oraz obejmujących umiejętności miękkie, niezbędne w rzeczywistości biznesowej niezależnie od branży. Szkolenia są organizowane w ramach projektu Akademia BTC.

Dowiedz się więcej - kliknij tutaj.